Onze visie & missie

Onze missie is het om al onze leden zo goed mogelijk te begeleiden en helpen hun doelen te bereiken.
Dit doen wij aan de hand van de volgende pijlers: 

* Training
* Voeding
* Coaching

Leefstijl Verandering

De Sportschool biedt professionele begeleiding in een gemoedelijke en gezellige omgeving waar je als lid snel thuis zult voelen. Optimale resultaten kunnen alleen bereikt worden wanneer het totaalplaatje klopt; regelmatige TRAINING, gezonde VOEDING voor een verantwoord eetpatroon (met ook op z’n tijd plek voor een drankje en een vette hap) en de juiste COACHING oftewel begeleiding op maat en schema’s op maat. Elk mens heeft een andere behoefte en een andere aanpak nodig. Deze 3 pijlers zorgen voor een LEEFSTIJL VERANDERING oftewel de “knop omzetten”. 

Het enige dat wij van jou vragen (naast het voldoen van de contributie natuurlijk :)) dat is de overgave om 2 á 3 keer per week één of anderhalf uur vrij te kunnen maken om aan een FITTER, STERKER en een GEZONDER leven te werken.
Alleen op deze manier kunnen wij jou helpen die levensstijl verandering voort te zetten.
 

[Dreams don’t work, unless you do]